Aquapark Tatralandia

Tropical Paradise

Tropical Paradise je kousek tropického ráje s originální tropickou florou a s teplotou 30°C. Na ploše o velikosti fotbalového hřiště na přelomu roku 2012/2013 vyrostl exotický ráj s palmama, s místem pro odpočinek, nové bazény a restaurace Paradiso. Na stavbu tohoto komplexu se použily některé jedinečné materiály, jako například střešní folie, která je uplně průhledná a propouští UV záření, které Vám umožní celoroční opalování. V Tropical Paradise najdete 4 nové bazény s čirou vodou o teplote 32°C a s vodním barem. Je zde pirátská loď pro děti, šnorchlovací bazén, odkud budete moci pozorovat v odděleném obřím akváriu podmořský život s barevnými rybičkami a korály. Podobné relaxační bazény můžete navštívit v jednom z nejkrásnějších měst v Evropě - v Budapešti. V aquaparku Aquaworld propojeným s hotelem Ramada Resort Budapešť na Vás čeká výborná zábava a relaxace.

Termální bazény v aquaparku Tatralandia

Kromě bazénů v Tropical Paradise jsou v komplexu Tatralandia další bazény, některé s celoročním provozem. Mezi těmito bazény jsou jak bazény s termální vodou, tak bazény s čirou vyhřívanou vodou. Své nemoci pohybového aparátu si můžete léčit ve dvou bazénech s termální vodou. Pokud Vám nebude vadit jet za termálními bazény dále, tak doporučujeme lázně Sárvár s hotelem Park Inn - zde najdete dokonce 2 druhy geotermální vody. Pro rodiny s dětmi zde byl postavený nový pavilon se zábavou po celý rok - jsou zde tobogány a skluzavky, dětská vířivka, bazén s umělým vlnobitím.

Během celého roku je dále v Tatralandii v provozu tropický komplex Ostrova pirátů z Karibiku. Pro děti je zde připravený Jumbo hrad se skluzavkama, pro dospělé relaxační bazén s chrliči vody, bublinkovači a masážními tryskami. V patře tohoto komplexu najdete tropickou zahradu s palmami, Hawai bar a dětský koutek.

V horní části areálu Tatralandia je v průběhu letní sezony v provozu v Summer city několik dalších bazénů s čirou vyhřívanou vodou - 2 dětské bazény se skluzavkami a atrakcemi pro nejmenší a 25m plavecký bazén.

Tobogány a skluzavky v aquaparku Tatralandia

Hlavní atrakcí pro rodiny s dětmi je 27 tobogánů a skluzavek, ze kterých je 7 s celoročním provozem. Můžete svou odvahu vyzkoušet na raftovací U-rampě, roztočeni budete na Tornádu, k těžkým celoročním patří Rapido, Monkey slide, Jungle raft, Black and white. K nejvyhledávanějším letním toboganům patří Kamikadze, Black magic, Free fall, Anaconda nebo Banana fun.

 Další atrakce

V době letní sezony je v provozu Summer city Tatralandia, kde na velkém prostoru najdou děti spoustu nafukovacích atrakcí - lezecké stěny, skákací hrady, skluzavky. Jsou zde trampolíny, bludiště, paintball. Odvahu, obratnost a sílu můžete vyzkoušet v lanovou centru Tarzanie. V době letních prázdnin se ve Fun parku konají představení na téma divokého západu.